Menu

Jak nosić kabaretki?

15 listopada 2017 - Moda damska
Jak nosić kabaretki?

Czarne kabaretki z małymi oczkami stały się przebojem ostatniego sezonu. Mimo że najlepszym czasem na ich noszenie wydają się pory letnia i wiosenna, nadal jednak królują jesienią na nogach wielu stylowych kobiet. Choć niektórzy postrzegają je jako dodatek do kreacji inspirowanej stylem kurtyzany, inni śmiało sięgają po ten model, by dopełnić swe eleganckie stylizacje.

Z czym zestawiać kabaretki?

Kabaretki damskie (np. takie yups.pl/rajstopy/rajstopy-kabaretki-czarne) dobrze współgrają z wieloma różnymi elementami garderoby. Można na przykład nosić je na co dzień do klasycznych jeansów, ozdobionych przetarciami i dziurami na kolanach. Poza tym idealnie pasują również do wszelkiego rodzaju spódnic, które powinny być jednak nieco dłuższe od modelów mini. Świetnie prezentują się także w roli dyskretnego dodatku zamiast zwyczajnych skarpetek. Warto więc odczarować znaczenie tego typu rajstop i eksperymentować z doborem do nich ubrań.

Ważny jest umiar

Dobrze jednak pamiętać, że im mniejsze oczka damskich kabaretek, tym bardziej elegancko prezentują się one na nogach. Duże oczka, niestety, bardzo często wyglądają zbyt wulgarnie. Nie ma jednak żadnych sztywnych reguł, dotyczących noszenia tych rajstop. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji danej kobiety.

Tagi: